Розробка сайтів

Інтернет-Магазин

В залежності від специфіки організації, часто, вельми доцільним є не просто наявність сайту, який представляє компанію у віртуальному інформаційному просторі та є його візиткою, що рекламує діяльність, а відкриття власного інтернет-магазину. Інтернет-магазин - це віртуальна вітрина Вашої продукції зі зручним інтерфейсом і замовленням послуг онлайн.

Детальніше...

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт – це найбільш розповсюджений вид сайтів за кількістю замовлень по його створенню. Даний сайт нараховує від 30 і більше сторінок з системою управління інформацією на сайті. Він є своєрідним представництвом компанії в мережі Інтернет на більш високому рівні, порівняно з сайтом-візитівкою. 

Серед основних переваг корпоративного сайту можна назвати зручність управління, гідний дизайн, високу інформаційну місткість і динамічність, яка забезпечує високу ефективність сайту в плані зацікавленості клієнтів і підвищенні іміджу компанії.Саме тому, маючи сайт з продуманою , з точки зору зручності, навігацію, максимально точно підібраний дизайн і з вірно представленою інформацією, Ви отримаєте пригнічуючи переваги, котрі щодня будуть робити вагомій внесок у розвиток Вашого бізнесу.

Детальніше...

Сайт-візитка

Сайт-візитівка є найдешевшим, але, водночас, ефективним способом заявити про свій бізнес в Інтернеті. Це невеликий сайт, що нараховує 5-10 сторінок. Такий сайт корисний компаніям, що бажають розмістити інформацію про себе. Тут можна розмістити інформацію про компанію та її діяльність, контактну інформацію, а також, постійно оновлюваний розділ новин компанії. Такий сайт буде вигідною рекламою,що забезпечить зростання Вашого успіху.

Детальніше...