Новини студії

ПБФ Діловий альянс

Залізниця була у всі тяжкі часи XX століття і буде жити далі. ПБФ Діловий альянc створює і продовжує життя залізниці. Нещодавно ми завершили розробку сайту цієї промислово-будівельної фірми

ПБФ Діловий альянс

Детальніше...

Багатопрофільний центр відродження здоров'я

Здоров'я одне з основних побажань, які люди зичать один одному. Багатопрофільний центр відродження здоров'я допомагає втілити ці побажання у життя.

Багатопрофільний центр відродження здоров'я

Детальніше...

WebPlaneta в англійському варіанті!

Свіжі новини! WebPlaneta відтепер доступна англійською мовою. Відтепер, усі англомовні користувачі можуть ознайомитися з, запропонованими послугами сайту, переглянути наші роботи та бути в курсі останніх новин студії.

Підтримка української мови

Живемо в Україні і хочемо підтримувати українську мову. Народ без мови не існує, отже, плекаючи рідну мову, ми зберігаємо душу свого народу. Мова – наш найкращий друг, наставник, постійний порадник і найдосконаліше знаряддя. Мова - найбільша цінність української нації.

Детальніше...

Webplaneta тепер доступна українською!

Повідомляємо приємну новину для всіх україномовних відвідувачів нашого сайту, ми майже завершили роботи по українізації нашого сайту і зробили українську мову основною на сайті, залишилось трішки неперекладених новин, але протягом найближчого часу ми завершимо переклад.

Початок співпраці з Геннадієм Гаронскі

Студія Webplaneta розпочала співпрацю з кіносценаристом і режисером Геннадієм Гаронскі. Будемо проводити реконструкцію сайту і адміністративної панелі. Роботи плануємо завершити за 1 місяць

Верстка для OpenCart

Раді Вам повідомити, що ми верстаємо шаблони на движок інтернет-магазину OpenCart. В подальшому планується розширити спектр движків, на які ми надаємо послуги верстки. Слідкуйте за новинами на сайті.

Верстка для WordPress, Joomla 1.6

З приходом весни, ми раді повідомити Вам, що розпочинаємо верстку шаблонів на движок інтернет-магазина WordPress і верстку шаблону для нової лінійки Joomla 1.6. Слідкуйте за новинами на сайті.

Верстка для SimplaCMS і OpenCart 1.5

У нас приємна новина:) Відтепер, ми також верстаємо шаблони на SimplaCMS і OpenCart 1.5. Будемо раді виконати верстку для Вас на цих системах управління магазином.

Верстка для PrestaShop

Осінь прийшла, а разом з нею в нас з'явилася нова послуга. Відтепер ми верстаємо шаблони на PrestaShop. Готові зверстати Ваш дизайн для цієї чудової системи управління магазином.