У мене був подібний випадок - мій син був в полоні, а його мати подала на утримання наших дітей. Спочатку я був дуже стурбований тим, як будуть розподілені виплати. Я звернувся до органів соціального захисту, і вони дали мені чітку інструкцію щодо того, як це буде працювати. Виявилось, що держава виплачує мені допомогу на дітей як батьку полоненого, а матір дітей може отримувати аліменти від держави як матір дітей без батька. Ці два виплати не конкурують між собою, вони обидві передбачені законом. На https://eopora.com.ua/services/viplati-simyam-bezvisti-zniklix-ta-polonenix можна знайти інформацію про те, як працює система виплат при складних сімейних ситуаціях, та як отримати індивідуальну консультацію щодо вашого випадку.